• 180.00 TL
  • Antalya - Ultra Herşey Dahil
  • 230.00 TL
  • Antalya - Ultra Herşey Dahil
  • 156.00 TL
  • Antalya - Ultra Herşey Dahil
  • 0.00
  • Antalya - Ultra Herşey Dahil

İslami Balayı Otelleri

İslami Balayı Otelleri

İslama uygun balayı yapmanızı sağlayan İslami Balayı Otelleri...

Özel oda tiplerine sahip olan ve balayı çiftlerine özel olarak değişik konsept seçenekleri sunmakta olan islami balayı otellerinde inançlarınıza uygun olarak balayı yapabiliyorsunuz. Kendinizi daha özel hissetmenizi sağlamak için her şeyin düşünüldüğü bu otellerde bay ve bayanlar için ayrı hazırlanmış bölümlerde dinlenebilmeniz ve eğlenceli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Ayrıca balayı çiftlerine özel olarak hazırlanmış alanlarda baş başa da kalabiliyorsunuz.

Balayı için tercih edebileceğiniz iki tip otel bulunuyor. Birincisi kadınlar ve erkeklerin bir arada bulunduğu ve alkol satışının gerçekleştiği otellerdir. İkincisi ise İslam inancına uygun olarak helal tatil yapmanıza olanak sağlayan daha muhafazakar özelliklere sahip olan, alkol satışı ve tüketiminin gerçekleşmediği oteller olarak karşımıza çıkıyor. İnancının gereğine uygun olarak yaşayan kişiler için ikinci tip otellerde kalmak daha doğru bir seçim olarak görülüyor.

Tüm misafirleri tesettürlü ve muhafazakar kişilerden oluşan muhafazakar oteller sayesinde balayınız sırasında eğlenirken bir yandan da ibadetlerinizi yerine getirebiliyorsunuz. Balayınız sırasında eğlenmek istediğiniz gibi inançlarınıza ters düşebilecek davranışlardan da kaçınmak istiyorsanız balayınız için özel konseptlere sahip bu otelleri tercih etmelisiniz. Bu oteller yeme ve içme ihtiyaçlarınız da dahil her açıdan inançlarınıza en uygun hizmeti alabilmenizi sağlıyor.

Muhafazakar olmayan kişilerin girişinin mümkün olmadığı tesettür oteller size ibadet yapabilmeniz için mescit, odalarınızda Kur'an-ı Kerim ve seccade bulunması gibi olanakları da sunuyor. Bu bakımdan yeni evli çiftler için de çok doğru bir seçim olarak karşınıza çıkıyor. Kadınların toplu olarak kullandığı alanlarda erkeklerin hizmet etmemesi gibi konulara da dikkat edildiğini görebildiğiniz bu otellerde ailenizle yalnız kalabileceğiniz bölümler de bulunuyor.

Girebilmek için muhafazakar olunması gereken İslami oteller sadece İslam inancına uygun olarak hareket eden kişileri misafir ediyor. Sizinle aynı inancı ve düşünceleri paylaşmayan kişiler yüzünden rahatsızlık duymamanız bakımından bu durum size büyük bir avantaj sağlıyor. Karma plajlarda bulunup rahatsızlık hissetmemek adına hem erkekler hem de kadınlar için ayrı alanlar sunan bu otelleri tercih etmelisiniz.

İslami tatil anlayışı çerçevesinde balayına çıkmanıza olanak sağlayan bu otellerin pek çoğunda İslam tarihi ve kültürünü tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyonlar da gerçekleştiriyor. Ayrıca bu oteller yeni evli çiftlerin birlikte vakit geçirmesini sağlamak için özel turlar da hazırlıyor. Bu durum balayınızın daha eğlenceli geçmesini sağladığı için mutlaka tercihinizi İslami balayı otellerinden yana kullanmalısınız.

Bir otelfiyat.com Hizmetidir.