Side İslami Oteller

Side İslami Oteller

Sahil kasabasında huzur verici bir tatil arayanlara Side İslami Oteller...

Yıllardır karşı cinslerle ortak alan olarak kullanılan plaj ve havuzlar sebebi ile dilediğiniz gibi tatile çıkma olanağı bulamıyor musunuz? Bu tip hizmetler sunan otellerde kalırken kendinizi rahatsız mı hissediyorsunuz? O zaman Side İslami otellerle tanışmanızın tam vakti. Antalya'nın bir sahil kasabası olan Side'de yapmak istediğiniz tatiller için ideal bir seçim olan bu oteller İslami kurallar çerçevesinde verdiği hizmetleri ile kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir tatile çıkmanıza olanak sağlıyor.

Daha çok bir Antik kent olması sebebi ile tatilcilerin hayatı boyunca en az bir kez gitmek istedikleri yerlerden biri olan Side'de konaklama ihtiyaçlarınızı tesettür otellerle karşılamanız aile bireylerinizin sorunsuz bir tatil geçirmesini sağlıyor. Otel içi imkanlardan faydalanabilmenin yanı sıra şehri gezebilmenize ve Apollo Tapınağı, Aspendos Köprüsü gibi tarihi yapıları görmenize olanak sağlayan günü birlik turlara da çıkabilirsiniz.

Açık hava etkinlikleri, doğa ve vahşi yaşam turları gibi olanakları ile Side'nin tüm güzelliklerinden faydalanırken otel içi imkanlarıyla İslami tatil yapmanıza olanak sağlayan bu otellerde kalmanız kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlıyor. İslami yapıya uygun şekilde kadın ve erkekler için ayrı bölümler sunan bu otellerde kaldığınızda otelin plaj ve havuzlarında siz ve kendi hemcinslerinizle birlikte kullanabileceğiniz alanlarda rahatlayabilirsiniz.

İslam inanç ve değerlerine uygun şekilde hizmetler sunan Side İslami otellerde kaldığınız süre boyunca hayatınızın en keyifli tatilini yaşama olanağına sahip olabilirsiniz. Tesettürlü ailelerin karma yapılı otellerde bulamadığı tüm olanakları sunan bu otellerde sadece kendi hemcinslerinizle birlikte olabileceğiniz bölümler bulabileceğiniz gibi sadece aile üyelerinizle birlikte olabileceğiniz bölümler de bulabilirsiniz.

Tam pansiyon, yarım pansiyon ve farklı özelliklerdeki oda seçenekleri ile size hizmet etmekte olan muhafazakar otellerde kalırken ibadetlerinizi de rahatlıkla yerine getirebilmeniz mümkün oluyor. Bu oteller bünyelerinde bulunan mescitler ve odalarınıza yerleştirilen Kur?an-ı Kerim ve seccadelerle tatil sırasında ibadetlerinizi aksatmadan gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Helal tatil anlayışına uygun biçimde tatil yapmanızı mümkün kılmak için her ayrıntıyı göz önünde bulunduran bu otellerde helal gıda standartlarına uygun yiyecekler hazırlayan restoranlar da bulunuyor. Bu sayede yedikleriniz konusunda herhangi bir endişe duymak zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu otellerde alkollü içecek satışının ve tüketiminin de yasak olması inançlarınıza uygun şekilde tatil yaptığınız konusunda kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor.

Tatile çıkmadan evvel aklınızda soru işaretleri kalmasını istemiyorsanız seyahat danışmanları tarafından incelenip denetlenen İslami oteller arasından seçim yapmanızı sağlayan sitemiz üzerinden online ya da çağrı merkezleri aracılığı ile rezervasyonlarınızı yaptırmalısınız. Üstelik sitemizde, otellerin sundukları avantajlar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor olması sayesinde kendiniz için en uygun seçeneği daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bir otelfiyat.com Hizmetidir.